Ku dhe si i kaluat pushimet?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ku dhe si i kaluat pushimet?

Mesazh nga toniweb prej Sun Sep 06, 2009 11:15 am

Pershendetje shoqe dhe shoke... ::zt::
Do te ishte me interes te dija se si dhe ku i kaluat pushimet verore me qe tashme jemi ne shtator?

une i kalova ne Shqiperi pran familjes sime midis plazhit dhe qytetit(tr) dhe ja kalova shume mire.

po ju???
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku dhe si i kaluat pushimet?

Mesazh nga ketrusha prej Sat Sep 19, 2009 10:19 pm

[b]un i kalova ne velipoje,nen diellin e bukur dhe ne muziken e pubeve
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi