Disa info per vizitoret e forumit tone,,,

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Disa info per vizitoret e forumit tone,,,

Mesazh nga Shitsi prej Sat Jun 13, 2009 6:51 pm

Keto informacjone kan te bejn me forumin dhe me rrugen qe ne duam te ndjekim qe ky forum te jet sa me i harmonizuar mes antarve dhe vizitorve,,,,

Ne forumin Shqip,,,,Te gjith antaret jan VIP.

Gjeja me e rendesishme per forumin ton,,,jan antaret e thjesht,,pa bashkimin e te cileve,,nuk do mund te quheshim forum,,dhe kjo i ben ata te gjith persona te rendesishem per forumin ton,,

Ne kte forum gjithshka mund te arrihet me an te diskutimit,,,,nese nje antar mendon se moderatori i ka shkelur te drejten,,,ai duhet te ankohet tek administratori,,dhe ceshtja te zgjidhet mes tyre ne nje tem ku mund te ballafaqohen ne prani te njeri tjetrit,,moderatori ne fjal,,antari ne fjal dhe administratori,,
C“do njeri mund te gaboj,,dhe duke u nisur nga kjo,,,edhe c“do gabim mund te falet,
por kur per nje moderator ankohet dikush 3 her,,duhet te jet vet i ndergjegjshem per dorhqejen Arrow

Nuk ka rendesi nese ankesa vjen nga nje apo nga shum persona,,,mjafton qe ty te faktohet 3 her shkelja e se drejtes,,,per tu perjashtuar nga stafi,,,,dhe sigurisht ne baz te shkeljeve,,nese ato jan te renda,,,mund te meren masa per perjashtimin tend 100% nga Forumi Shqip. Twisted Evil


ne duam te ndertojm nje forum me antar te rrespektuar,,,dhe duam qe te japim maksimumin ton qe antaret te jen dhe te ngelen te rrespektuar te gjith,,pa dallime feje krahine bindje etj etj,,,ketu jemi te gjith te barabart Exclamation

:F:
------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi