EDHE 100 TE TJERA KETRUSHE!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

EDHE 100 TE TJERA KETRUSHE!

Mesazh nga toniweb prej Fri Jun 12, 2009 8:27 pmME QE E PASH TEK KALENDARI I FORUMIT QE KETRUSHA KA DITELINDJEN,DESHIROJ TI UROJ...

EDHE 100 TE TJERA,ME SA ME SHUME,SHENDET,LUMTURI,FAT DHE SUKSESE NE SHKOLLE!

GEZUAR KETRUSHE....
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: EDHE 100 TE TJERA KETRUSHE!

Mesazh nga Shitsi prej Sat Jun 13, 2009 1:44 am

me vjen keq qe nuk te kem then ne koh reale,,,,
gjithsesi te uroj te behesh sa te deshiroj Zemra,,,

kete makin po ta dhuroj me gjith zemer cheers

------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: EDHE 100 TE TJERA KETRUSHE!

Mesazh nga ketrusha prej Wed Jun 17, 2009 11:04 am

toniweb shkruajti:


ME QE E PASH TEK KALENDARI I FORUMIT QE KETRUSHA KA DITELINDJEN,DESHIROJ TI UROJ...

EDHE 100 TE TJERA,ME SA ME SHUME,SHENDET,LUMTURI,FAT DHE SUKSESE NE SHKOLLE!

GEZUAR KETRUSHE....

toniiiiiiiiiiiiiii kisha pak dite pa hy ketu se nga studimet dhe sme ka dale koha..por se prisja te me uroni per ditl..

flm shume shume per urimin
suksese dhe te mira paq dhe ti perhere
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: EDHE 100 TE TJERA KETRUSHE!

Mesazh nga ketrusha prej Wed Jun 17, 2009 11:05 am

Shitsi shkruajti:me vjen keq qe nuk te kem then ne koh reale,,,,
gjithsesi te uroj te behesh sa te deshiroj Zemra,,,

kete makin po ta dhuroj me gjith zemer cheers


ska rendesi shitsi se as une se kam pa ne kohe:D

flm shume per urimin dhe per zemergjresine tende per makinen
Razz
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 29
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: EDHE 100 TE TJERA KETRUSHE!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi