Besimi i trungut Shqiptar,

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Besimi i trungut Shqiptar,

Mesazh nga Shitsi prej Fri Jun 12, 2009 3:34 pm

per te gjitha relegionet qe duan te njohin besimin e trungut Shqiptar,,,

per c“do lloj pyetje qe te ken lidhur me besimin ton,,,dhe per c“do lloj argumenti qe ata duan te shohin,,,lidhur me lidhjen ton direkte me zotin,,,jan te mirmritur ketu per tu diskutuar,,,,jo per te ber percarje,,,,por per te bashkpunuar,,dhe per te arritur ne nje bindje qe mund te argumentohet me se miri per te gjith,

i mirpresim te gjith ata qe duan te bisedojn ne mynyr parimore demokratike

kurse kjo video shkon per disa tipa fanatik,,,qe as qe duan te na marrin ne konsiderat,,,

------------------------------
avatar
Shitsi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aquarius Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 44
Ditelindja Ditelindja : 01/02/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : Pas Horizontit
Hobet Hobet : Shes
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 67
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi