Estoni, policia ndal shoferin e dehur, zbulon se ėshtė i verbėr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Estoni, policia ndal shoferin e dehur, zbulon se ėshtė i verbėr

Mesazh nga toniweb prej Fri May 02, 2008 8:01 pm

Asgjė nuk i ndal njerėzit e vendosur nė jetė. Fakti qė Kristjan Gardolf ėshtė krejtėsisht i verbėr nuk ka fare rėndėsi. Ai do tė ngasė makinėn, dhe kėtė e bėn shpesh. Por policia i ka sytė nė rregull, sidomos ata nė qytetin estonian, Tartu. Askush prej tyre s’u besoi syve kur ndali makinėn nė qendrėn e qytetit dhe panė se shoferi jo vetėm ishte i dehur, por edhe i verbėr. Testi i frymėmarrjes sė 20-vjeēarit rezultoi pozitiv, madje sa dyfishi i normės sė lejuar. Sugjerimet se nga ta kthente timomin dhe ku tė ndalte ia jepte shoku nė ndenjėsen e pasagjerit. Tė dy djemtė rrezikojnė 700 dollarė gjobė dhe Gradolf rrezikon dėnim me burg pėr vėnie nė rrezik tė publikut. Gardolf thotė se tashmė ėshtė profesionist dhe nuk ka pėsuar asnjė aksident.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi