Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

51% 51% 
[ 33 ]
42% 42% 
[ 27 ]
2% 2% 
[ 1 ]
5% 5% 
[ 3 ]
2% 2% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 65

Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

Mesazh nga toniweb prej Fri May 08, 2009 12:53 pm

Kush mendoni se do te fitoj zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi ?
------------------------------


Edituar pėr herė tė fundit nga toniweb nė Mon Jun 29, 2009 2:46 pm, edituar 1 herė gjithsej

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

Mesazh nga ketrusha prej Fri May 08, 2009 11:18 pm

per mendimin tim pd dhe kam qefe te fitoje..
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem.
avatar
ketrusha
Moderator
Moderator

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Dragon
Numri i postimeve Numri i postimeve : 1800
Ditelindja Ditelindja : 13/06/1988
Mosha Mosha : 30
Vendodhja Vendodhja : dikund ne boten hipokrite...
Hobet Hobet : sport...
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 18
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 1233
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 20/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

Mesazh nga so prej Sat May 09, 2009 4:47 pm

asnjeri ...po nuk fitoj pd do te fitoje ps dhe anasjelltas,ne shqiperi partite e tjera sikur nuk ekzsistojne fare,politika sillet rreth ketyre dy partive Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
------------------------------
avatar
so
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Virgo Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 887
Ditelindja Ditelindja : 07/09/1985
Mosha Mosha : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 13
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 492
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

Mesazh nga toniweb prej Sat May 09, 2009 4:57 pm

Eshte mese normale qe politika te sillet midis dy polesh,pasi keshtu ndodh ne cdo vend te botes!Anomalija jone eshte qe keto 2 pole nuk sjellin as gje te re pervec se te shkuares katastrofike dhe nje te ardhme te zymte!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

Mesazh nga etc prej Sun May 17, 2009 9:23 pm

te gjitthe vijme rrotull nje gjeje nuk ka alternative dhe prape votojme keto dy forca dhe cudia eshte se shqiperia nuk vuan per parti

per te ndryshuar duhet luftuar
------------------------------
avatar
etc
Antar i Rregullt
Antar i Rregullt

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Libra Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 90
Ditelindja Ditelindja : 08/10/1984
Mosha Mosha : 33
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 11
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush Mendoni se do te Fitoje Zgjedhjet?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi