SHBA, babai i dehur harron beben nė dyqan

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SHBA, babai i dehur harron beben nė dyqan

Mesazh nga toniweb prej Fri May 02, 2008 7:55 pm

Njė baba kishte pirė kaq shumė, sa harroi beben gjashtėmuajshe nė dyqan dhe u largua pa tė, por me ēantat e ushqimeve. Shaun Marshall, 27-vjeēar doli nga dera, ndėrsa karroca e saj ndodhej shumė pranė derės dhe as qė e vuri re. Prokurori Mark Brennan thotė: “Policia kontrolloi kamerat e vėzhgimit pėr tė identifikuar personin pėrgjegjės pėr fėmijė. Ata sapo e kishin zbuluar, kur ai u kthye vetė ta merrte. Arsyeja qė dha ishte se ishte i lodhur dhe i hutuar. Bėri njė gabim tė pafajshėm dhe ėshtė penduar pėr tė. Megjithatė policia e arrestoi, duke qenė se kishte ngarė makinėn nė gjendje tė dehur, me njė fėmijė brenda saj.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi