SHBA, shkon nė bankė me ēekun fallco tė marrė 180 miliardė dollarė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SHBA, shkon nė bankė me ēekun fallco tė marrė 180 miliardė dollarė

Mesazh nga toniweb prej Fri May 02, 2008 7:54 pm

Njė person nga Teksasi u arrestua, pasi kėrkoi tė thyente nė bankė njė ēek prej 180 miliardė dollarėsh. Punonjėsit e bankės “Chase Bank” nė Fort Worth dyshuan kur panė ēekun prej 360,000,000,000 dollarėsh dhe njoftuan personin qė kishte dorėzuar ēekun. Gruaja thotė se i dyshuari, Charles Ray Fuller, 21-vjeēar ishte i dashuri i vajzės dhe nuk kishte leje tė merrte ēeqe. Fuller u arrestua pėr mashtrim, armėmbajtje pa leje dhe posedim marijuane. Brenda makinės sė patrullės, policia thotė se Fuller pretendoi se kishte hapur kompaninė e tij dhe paratė ia kishte dhėnė nėna e tė dashurės pėr ta ndihmuar.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi