Angli, viziton 26 kryeqytete tė Evropės pa asnjė lek nė xhep

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Angli, viziton 26 kryeqytete tė Evropės pa asnjė lek nė xhep

Mesazh nga toniweb prej Fri May 02, 2008 7:52 pm

Njė britanik nga Sussex ka vizituar 26 kryeqytete tė Evropės gjatė kėtyre 6 muajve tė fundit, pa shpenzuar asnjė cent. Kris Mole, 24-vjeēar i premtoi tetos sė tij se do t’i besojė vetėm mirėsisė dhe bujarisė sė njerėzve tė huaj gjatė udhėtimit prej 10 mijė miljesh. Ai kėrkon tė mbledhė para pėr kėrkimet kundėr kancerit. Ai ka fjetur nė ashensorė, ka kaluar ditė pa njė kafshatė nė gojė dhe madje ka fjetur nė natyrė kur nuk i ėshtė ofruar asnjė shtrat. Kris, nga Southwick, teto e tė cilit vdiq nga kanceri njė javė para nisjes, thotė: “Ajo qė mė ka nxitur tė vazhdoj ėshtė mendimi i saj”.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi