Nėna me prindėr tė racave tė ndryshme lind binjakė, njė tė bardhė e njė me ngjyrė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nėna me prindėr tė racave tė ndryshme lind binjakė, njė tė bardhė e njė me ngjyrė

Mesazh nga toniweb prej Fri May 02, 2008 7:48 pm

Nė nėnė britanike me prindėr tė kombėsive tė ndryshme, Kylie Hodgson, lindi binjakė, njė nga secila kombėsi. Jo njė djalė dhe njė vajzė, por dy vajza, vetėm se njėra doli e bardhė dhe tjetra me ngjyrė. “Mundėsitė pėr lindje tė tilla janė njė nė njė milionė”, thonė ekspertėt. Edhe pse rastėsi tė kėsaj natyre ndodhin kur njė grua ka binjakė me atėsi tė ndryshme, ky ėshtė rast edhe mė i rrallė duke qenė se njė ēift i vetėm prodhoi binjakė me karakteristika tė ndryshme fizike (pėr shembull toni i lėkurės, ngjyra e flokėve, ngjyra e syve) dhe nuk kanė pėrzierje tė karakteristikave tė prindėrve. Prindėrit vijnė nga raca tė ndryshme, me nėna tė bardha dhe baballarė me ngjyrė.
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi