Berisha:Hello Youtube!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Berisha:Hello Youtube!

Mesazh nga toniweb prej Mon Apr 13, 2009 7:49 pm

Qė YouTube ėshtė njė ndėr faqet mė tė klikuara tė internetit, ėshtė diēka qė tashmė dihet, por nė kėtė faqe ku mund tė gjesh gjithēka, mund tė gjesh dhe njė fjalim tė kryeministrit shqiptar, zotit Sali Berisha, i cili pėrshėndet nė gjuhėn angleze kėtė faqe interaktive, kur ky i fundit ėshtė gjendur nė Davos gjatė njė samiti.Nėse do tė hapni kėtė dritare interneti, do tė shikoni kryeministrin tonė duke pėrshėndetur dhe duke shprehur dėshirėn pėr emancipim tė vendit tonė, por nuk ėshtė e thėnė tė kuptoni gjithēka qė ai thotė, sepse vėrtet disa nga ato qė ai thotė, janė tė pakuptimshme.Nga pamjet qė duken nė video, njė vajze prapa Berishės, fjalimi i tij i shkakton tė qeshura, ndėrsa zėdhėnėses sė tij, znj. Juela Meēani, duket se i ka ardhur turp dhe ėshtė larguar pėr njė moment, pėr t’u rishfaqur mė pas shumė serioze.
bluetooth
Shikim te kendshem !

------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Berisha:Hello Youtube!

Mesazh nga oliinter prej Tue Apr 14, 2009 6:28 am

a i shkreti berish me ate tropojancen e vet eshte mire por me anglishten eshte pak si mbrapa.

berishe me mire me shqipen mos e meso anglishten fare
------------------------------
avatar
oliinter
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Aries Rooster
Numri i postimeve Numri i postimeve : 57
Ditelindja Ditelindja : 22/03/1981
Mosha Mosha : 37
Vendodhja Vendodhja : istanbul
Hobet Hobet : sporti dhe muzika
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 2
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 74
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 13/02/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Berisha:Hello Youtube!

Mesazh nga tirolezi prej Tue May 19, 2009 8:24 am

o i pa pam ...sepse une nuk di anglisht ...ja ka fut kot plako.hahahhahahaha
------------------------------
avatar
tirolezi
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Buffalo
Numri i postimeve Numri i postimeve : 8
Ditelindja Ditelindja : 01/01/1974
Mosha Mosha : 44
Vendodhja Vendodhja : ITALI MER DAK
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 8
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 12/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Berisha:Hello Youtube!

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi