C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

53% 53% 
[ 54 ]
11% 11% 
[ 11 ]
14% 14% 
[ 14 ]
7% 7% 
[ 7 ]
15% 15% 
[ 15 ]
 
Totali i votave : 101

C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga toniweb prej Thu May 01, 2008 1:00 pm

Ju lutemi te votoni dhe nqs deshironi te komentoni mendimin tuaj per pamjen e re te forumit?
JU MIRPRESIM! Smile
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga mozaa prej Fri May 02, 2008 7:11 am

Nuk dij si ishte perpara por kjo eshte e bukur por ka edhe mangesi apo une diqka spo mund ti bij ne fije!A eshte ky forum edhe per femra?Pasi vrejta tek ikonat qe kishte vetem foto mashkujsh!Veq me u be Burre edhe une!Si thoni?????
------------------------------
avatar
mozaa
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Taurus Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 250
Ditelindja Ditelindja : 10/05/1978
Mosha Mosha : 39
Vendodhja Vendodhja : Kosovė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 5
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 40
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 02/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga toniweb prej Fri May 02, 2008 9:14 am

mozaa shkruajti:Nuk dij si ishte perpara por kjo eshte e bukur por ka edhe mangesi apo une diqka spo mund ti bij ne fije!A eshte ky forum edhe per femra?Pasi vrejta tek ikonat qe kishte vetem foto mashkujsh!Veq me u be Burre edhe une!Si thoni?????
Per te zgjedhur nje kategori tjeter ne fillim te imazheve ke:"Zgjidh kategorinė"dhe me pas shtyp butonin shko!
kshu qe ke shume kategori qe mund te zgjedhesh, nqs nuk te pelqejne atehere mund te ngarkosh nje imazh qe te peqen nga pc jote!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga Piktor prej Sun May 04, 2008 8:24 am

Mendoj se ke bere nje rrevolucion me pamjen e re te forumit, pasi shoh qe funksion ne menyre perfekte. Megjithate shikoje edhe nje here faqen e pare te Portalit sepse nuk karikohet plotesisht. Per te tjerat mese Ok.
------------------------------
avatar
Piktor
Antar i Rrespektuar
Antar i Rrespektuar

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Pisces Rat
Numri i postimeve Numri i postimeve : 327
Ditelindja Ditelindja : 07/03/1972
Mosha Mosha : 46
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 6
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 50
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 26/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga toniweb prej Mon May 05, 2008 10:58 am

Eshte e vertete portalin ende se kam mbaruar kshu qe prandaj edhe nga nje here tregon ndo nje gabim ne programim ose ngarkohet me ngadale po sa te kem pak kohe do merrem me te!
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga fatjon111 prej Sun Jun 01, 2008 12:49 pm

ehste me te vertet shume i bukur me pelqe dhe kuptohet shume lehte
------------------------------
avatar
fatjon111
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 08/08/1983
Mosha Mosha : 34
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 01/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga etleva prej Wed Jul 23, 2008 7:08 pm

mire me pelqen
------------------------------
avatar
etleva
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Female
Shenja e Horoskopit Gemini Snake
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4
Ditelindja Ditelindja : 21/06/1977
Mosha Mosha : 40
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga Action prej Tue Nov 11, 2008 10:04 pm

Pershendetje

Sa i Perket Imazhit e kam cekur edhe me heret eshte shum i mir

po mungojn disa rubrika per te mos then shumė,.

Keshtu qe Ju kisha lut te hapen rubrika te reja .si p.sh ti them disa

Diskutime te lira ., Forum pa cenzur ,Astronomi dhe gjeografi, Historia Shqiptare ,

etj qe nuk po me kujtohen per momentin..

Me Rrespekt !!
------------------------------
avatar
Action
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Horse
Numri i postimeve Numri i postimeve : 27
Ditelindja Ditelindja : 27/07/1990
Mosha Mosha : 27
Vendodhja Vendodhja : Podujevė
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 0
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 11/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga toniweb prej Wed Nov 12, 2008 11:12 am

Actinon te falenderoj per sugjermiet qe dhe!
Diskutime te lira eshte tek forumi"Tema te Lira" pra e njeta gje!
Persa i perket historise,ke shume te drejte dhe ka qene nje pa kujdesi e imja qe se kam vendosur,por tashti e hapa kategorine Historia!
:F:
------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------


avatar
toniweb
Administrator
Administrator

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Leo Pig
Numri i postimeve Numri i postimeve : 2520
Ditelindja Ditelindja : 24/07/1983
Mosha Mosha : 34
Vendodhja Vendodhja : Itali
Hobet Hobet : Futboll,muzike,Pc
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 57
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 3760
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.forumishqip.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga shifra-020508 prej Tue Nov 18, 2008 5:22 pm

Spari ju pershendes pamja e portalit ėshtė shum e bukur ėshtė i kuptueshum ju falinderoj pėr njoftimet qe na boni pėrshendetje administratorit tung tung
------------------------------

shifra-020508
Antar i Ri
Antar i Ri

Gjenia Male
Shenja e Horoskopit Capricorn Dog
Numri i postimeve Numri i postimeve : 5
Ditelindja Ditelindja : 12/01/1983
Mosha Mosha : 35
Vendodhja Vendodhja : solothurn-swisse
Hobet Hobet : shetitjet knaqsia ime
Reputazioni Ne Forum Reputazioni Ne Forum : 0
Piket Ne Forum Piket Ne Forum : 4
Data e Rregjistrimit Data e Rregjistrimit : 30/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'mendoni Per Pamjen e Re Te FSH?

Mesazh nga Sponsored content

------------------------------

Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi