Mire Se Vini Ne Forumin Tone!->Rregjistrohuni Edhe ju Per Te Pasur Akses Te Plote Ne Forum!!

You are not connected. Please login or register

..::Sa mė Pranė Njėri-Tjetrit::..

TematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Prezantoni veten tuaj nė forum


http://i17.servimg.com/u/f17/11/97/53/69/presa10.png
Pas rregjistrimit, postoni diēka rreth vetes tuaj qė tė njiheni pak mė shumė me anėtarėt e tjerė. Si p.sh, krijoni njė temė tė re me pseudonimin si titull.


Moderator: ketrusha
59304Pershendetje
Sat Feb 08, 2014 4:51 pm
semi571 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Pėrshėndetjet dhe Urimet


http://img59.imageshack.us/img59/4559/forum3.png
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.


18190Ju Pershendes Me Ken...
Tue May 15, 2012 1:13 pm
Belisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Nė kėrkim tė romancės


http://img714.imageshack.us/img714/7222/1278938518h1.pngBisedime rreth dashurise dhe romancave. Vendi ku mund te njiheni me njėri-tjetrin.

28202Njė pikė loti....
Tue May 15, 2012 3:53 pm
Belisa Shiko mesazhin e fundit

..::Multimedia::..

TematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Filma Shqiptar


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngShikoni Filma Shqiptare!

Asnjė mesazh i riSeriale Televizive Shqiptare, Asnjė mesazh i riDokumentare Shqip
177182Filmi Shqiptar"Peng"...
Tue May 22, 2012 3:54 pm
MarsW Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Humor Shqiptar


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngShikoni Humor Shqiptar!

8791South Park.shqip(Nuk...
Sat Feb 18, 2012 6:26 pm
ariorakipi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Portokalli


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngShiko portokalli Shqiptare..

342350Portokalli 2011 - Te...
Wed Jan 05, 2011 7:57 pm
toniweb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>VideoMusic Shqip


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngShikoni & degjoni Video Klipe Muzikore Shqiptare. Jepni opinionin tuaj kush eshte kenga qe ju pelqen me shume...

Moderator: Visi
191213Premtimi "I yt malle...
Fri Jun 08, 2012 11:34 am
Alketa25 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>VideoMusic e Huaj


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngShiko Video Klipe muzikore te huaja!

Moderator: Visi
219287Mix Nga ForumiShqip....
Wed Nov 16, 2011 10:10 pm
toniweb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Video Komike Te Ndryshme


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngKetu do te keni mundesine te shikoni video komike te ndryshme nga e gjithe bota!

4160Shikoni c'far ndodh ...
Tue Nov 29, 2011 12:51 am
toniweb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Video Te Rralla


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngShikoni video te rralla!

90122Aeroplan i ndertuar ...
Wed Jul 13, 2011 4:03 pm
toniweb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Kamera Te Fshehta


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12688411.pngShikoni video humoristike nga kamera te fshehta!

3535Kamera e fshehte: Os...
Sat Nov 27, 2010 10:35 pm
toniweb Shiko mesazhin e fundit

..::Art-Kulturė-Politikė::..

TematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Muzika


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/xmms10.pngMuzika pasioni i te gjitheve .A do kishte Kuptim jeta pa muzike.Diskutoni rreth rrymave te ndryshme muzikore shqiptare.

10192Vargjet e kengeve qe...
Tue May 15, 2012 4:05 pm
mozaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Historia


http://img444.imageshack.us/img444/9660/forum61.pngDiēka mbi historinė Shqiptare, e shkruar nga letrarėt tanė ose gojdhėna tė popullit.

Moderator: 
20166Dokumentari per Sken...
Thu May 24, 2012 2:34 pm
florim cilafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Kinematografia


http://img49.imageshack.us/img49/8311/forum34.png
Gjithēka nė lidhje me kinemanė... Regjizorė, aktorė, lajme, kuriozitete etj.


58Shikoni Filma Te Hua...
Mon Sep 20, 2010 3:04 pm
toniweb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Letėrsia


http://img49.imageshack.us/img49/8374/forum24.pngNje bote mrekullisht e pa fund! Ruazat e jetes hedhur ne flete librash!

12129Krijime nga vet anta...
Tue May 15, 2012 3:50 pm
mozaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Tema Sociale


http://img260.imageshack.us/img260/4753/forum74.pngNe kete forum mund te keshilloheni dhe diskutoni me Shqiptar per problemet familjare,problemet prinder-femije,problemet shoqerore,emigracionin,papunesine etj.

1134VIRGJERIA tek femra ...
Tue May 15, 2012 3:11 pm
mozaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Art


http://i17.servimg.com/u/f17/11/97/53/69/emblem10.pngDiskutoni per artin ne pergjithsi,arti figurativ,piktura etj.

410martial art
Sun Feb 21, 2010 9:05 am
leon2010 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politika


http://img339.imageshack.us/img339/5289/1336410918applicationsi.pngGjithcka rreth politkės, ngjarjeve politike, situatave problematike nė politikė tė krijuara nė Shqipėri dhe rajon.

Moderator: legjenda3
22Edhe Meta pėr Presid...
Sun May 13, 2012 4:27 pm
legjenda3 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Aktualitet


http://img132.imageshack.us/img132/6035/newsdz.pngLajmet e fundit nė mediat shqiptare apo dhe tė huaja. Shprehni mendimet dhe diskutoni mbi problemet shqetėsuese aktuale!

Asnjė mesazh i riAnaliza, Asnjė mesazh i riDossier
395437Heqja e doganes dhe ...
Sun Aug 28, 2011 10:49 am
toniweb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Kuzhina


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12655714.pngReceta tė kuzhines tradicionale Shqiptare dhe te Huaj.

Moderator: HELENA
Asnjė mesazh i riKuzhina Shqiptare, Asnjė mesazh i riKuzhina e Huaj, Asnjė mesazh i riEmbelsirat
4688Pilaf me kerpurdha...
Mon May 24, 2010 11:54 am
toniweb Shiko mesazhin e fundit

..::Shkenca::..

TematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Mjeksia


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12655716.png
Nje udhetim fantastik ne brendesi te trupit te njeriut dhe problemeve te tij.


3091Sa vjet mund tė jeto...
Tue May 15, 2012 2:12 pm
Belisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Psikologjia dhe Filozofia


http://img49.imageshack.us/img49/2664/forum59.png
Jetojm ne nje kohe te veshtire. Stresi, jeta qytetit, zhurma nuk na lejon te ndjehemi rehat. Prandaj shkenca me popullore e kohes eshte psikologjia. Te gjithe kemi nevoje per konsultim. Kush jemi ne? Pėrse jetojmė. Nga ėshtė prejardhja jonė? Pėrgjigje tė gjitha pseve tona.


1423Kush e urdheron njer...
Wed Jun 09, 2010 8:08 pm
Andi Ballshi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Informatika


http://i17.servimg.com/u/f17/11/97/53/69/info11.pngPerdorimi i internetit, si te kemi kujdes nga interneti, lajmet e fundit per internetin,poblemet qe kemi me komjuterin te cilin e perdorim per pune , argetim dhe njohuri. Mesimi i perdorimit te kompjuterit, informacione te dobishme per te gjithe anetaret.

Asnjė mesazh i riTeknologjia, Asnjė mesazh i riWebmasterat Shqiptare
4675Karta grafike
Mon Jan 16, 2012 9:56 pm
florim cilafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Jurisprudencė


http://i67.servimg.com/u/f67/11/97/53/69/12655711.pngStrukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.

Moderator: HELENA
Asnjė mesazh i riAktet Ligjore, Asnjė mesazh i riPermbledhje Lendesh Te Juridikut, Asnjė mesazh i riJuristi Ne Ndihmen Tuaj
179370STRUKTURA E AKTIT NO...
Wed Nov 20, 2013 10:14 pm
beka112 Shiko mesazhin e fundit

..::Argėtim-Zbavitje::..

TematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Humor&Barsaleta... tė qeshim pak :)


http://img203.imageshack.us/img203/4733/forum120.png
Thonė se e qeshura tė zgjat jetėn! Kėtu do tė gjeni humor nga ēdo krahinė e Shqipėrisė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta Shqiptare apo tė huaja.


2459100 FAKTE PĖR RUFI O...
Mon Apr 11, 2011 1:57 pm
blerim.neziri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Kuriozitete


http://img251.imageshack.us/img251/9009/forum114.pngKuriozitete nga me te ndryshmet...

Asnjė mesazh i riFenomene Natyrore
5777Nusja mungon nė dasm...
Tue May 22, 2012 3:50 pm
MarsW Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Disktuim i Pergjithshem!


http://i17.servimg.com/u/f17/11/97/53/69/gnucas10.pngDiskutime mbi tema te pergjithshme!

Moderator: ketrusha
67419Zyra Financiare M.L...
Thu Aug 23, 2012 6:53 am
orlandovl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Diskutime Pa Kufi


http://img243.imageshack.us/img243/1097/forum11.pngAty ku liria gjen plotesimin e saj, jashte kornizave te ēdo forumi.

Moderator: ketrusha
643248Zyra Financiare M.L...
Thu Aug 23, 2012 6:59 am
orlandovl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Luaj Online


http://i17.servimg.com/u/f17/11/97/53/69/mario10.pngLuani Online Me Lojra Nga Me Te Ndryshmet!

3641Luaj Shah
Mon Jul 26, 2010 11:38 am
NIKO Shiko mesazhin e fundit

..::Sporti dhe Sportdashėsit::..

TematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Futboll


http://i17.servimg.com/u/f17/11/97/53/69/soccer10.pngKėtu mund tė flisni rreth futbollit dhe skuadrave tė zemrės.

16107AC MILAN FOREVER
Wed Aug 01, 2012 1:14 am
shqiplo Shiko mesazhin e fundit

..::Rreth forumit::..

TematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

>>Pyetje/Sugjerime/Ankesa


http://img44.imageshack.us/img44/2935/questionsz.pngKeni ndonjė ankesė ndaj antarėve? Sugjerim apo kėshillė?Dicka tė paqartė pėrsa i perket forumit?Tė gjithė jeni tė mirėpritur.

1476ndihm
Tue May 15, 2012 12:55 pm
Belisa Shiko mesazhin e fundit

WHO IS ONLINE?

Kush ėshtė nė linjė

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 149 mė Thu Dec 02, 2010 7:06 pm
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


Users having a birthday today : fadil_lika (28), gangster............. (25), vilma kambellari (30)
Users with a birthday within the next 7 days: Amche...! (24), Blerta81 (34), Burim (31), Denard Velmishi (22), edisi (26), edison (26), edison2012 (30), edison7777 (33), ELIE (36), gena30686 (30), ivana (37), LePuRuShJa (31), makfire (32), mamasituse (28), marion (34), orest (29), puntori (29), shike (32), slimshady (27), tani poeti (34), ticiburja (33), ulqini (28), xhef (50)

Legjenda : [ Administrator ] [ Antar i Rrespektuar ] [ Moderator ]

STATISTICS

Forumi ka 1301 anėtarė tė regjistruar

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 8503 artikuj

Anėtari mė i ri baroni

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur

 
  •  | © Faqe e Krijuar Nga ToniWeb 2008-2011

  • |Ne ju sugjerojmė tė pėrdorni Google Chrome pėr tė hapur faqen tonė.Pėr ta shkarkuar klikoni kėtu|

Free forum | Society and Culture | Misc | © PunBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com