You are not connected. Please login or register

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet  I Rendesishem:  

Rregullorja e Forumit!

   nga toniweb
01593prej Sat May 10, 2008 6:14 pm nga toniweb Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Sa vjet mund tė jetojė njė njeri?

   nga Visi
1975prej Tue May 15, 2012 4:12 pm nga Belisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DUHANI

   nga so
95034prej Sat Jun 13, 2009 12:44 am nga Un1kkatil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DISTROFITE MUSKULORE

   nga so
01004prej Tue Jun 02, 2009 2:58 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

IMAZHE

 [ 1, 2 ] nga so
222580prej Sat May 16, 2009 4:05 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

CRREGULLIME TE FUNSIONEVE TE VESHKAVE

   nga so
01295prej Sat May 16, 2009 3:59 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

NJE INFORMACION ME SHUME MBI OBEZITETIN

   nga so
44898prej Mon May 11, 2009 10:06 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

ZEMRA

   nga so
54092prej Mon May 11, 2009 9:45 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

PANKREASI DHE PANKREATITI

   nga so
14660prej Mon May 11, 2009 8:33 pm nga klevi88 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Shtatzania

   nga so
210002prej Wed Apr 29, 2009 7:48 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

TUMORI I GJIRIT

   nga so
04773prej Mon Mar 30, 2009 3:26 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

AMENORREA

   nga so
01018prej Mon Mar 30, 2009 10:02 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

ALERGJITE

   nga so
0981prej Mon Mar 23, 2009 5:29 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

ALKOLIZMI

   nga so
12140prej Tue Mar 03, 2009 5:28 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DJEGIET

   nga so
12606prej Mon Mar 02, 2009 4:53 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

KAFSHIMET,HELMIMET,PICKIMET DHE INFEKSIONET NGA EKTOPARAZITET

   nga so
42860prej Sun Mar 01, 2009 9:25 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

TRANSFUZIONI

   nga so
54387prej Wed Feb 25, 2009 5:33 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

HIPOGLICEMIA

   nga so
01312prej Wed Feb 25, 2009 8:31 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

GRIPI DHE SEMUNDJE TE TJERA VIRALE TE FRYMEMARRJES

   nga so
13740prej Thu Feb 19, 2009 7:04 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

TETANOZI

   nga so
13295prej Fri Nov 21, 2008 5:30 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DISA NGA PATOLOGJITE ME TE ZAKONSHME TE LEKURES

   nga so
11688prej Mon Nov 17, 2008 7:04 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

MBYTJA DHE GATIMBYTJA

   nga so
1829prej Wed Nov 12, 2008 8:57 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

MIGRENA

   nga so
1798prej Sat Nov 08, 2008 10:01 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

FRUTHI: NJE SEMUNDJE NGJITESE

   nga so
05041prej Sat Nov 08, 2008 9:29 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Martohuni: Ju bėn mirė dhe ju zgjat jetėn

   nga ELIE
1773prej Sun Oct 19, 2008 12:56 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

MUNGESA E ZINKUT

   nga so
01036prej Sun Oct 19, 2008 12:22 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

ANOREKSIA NERVOZE DHE BULIMIA

   nga so
02529prej Sun Oct 19, 2008 11:45 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

SEMUNDJA E PAGET

   nga so
01090prej Thu Oct 09, 2008 9:26 am nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

SARKOMA E KAPOZIT

   nga so
0704prej Sun Oct 05, 2008 5:53 pm nga so Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Njė e qeshur do tu shėrojė, ja terapitė e humorit tė mirė

   nga ELIE
0706prej Fri Jun 06, 2008 1:59 am nga ELIE Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Tė vėrtetat e mitet pėr trurin

   nga toniweb
01389prej Sun May 11, 2008 11:32 am nga toniweb Shiko mesazhin e fundit

 Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

PERMISSIONS FOR THIS FORUM:

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmėrim Lajmėrim
 • Ngjitės Ngjitės
 • I Rendesishem I Rendesishem

 
 •  | © Faqe e Krijuar Nga ToniWeb 2008-2011

 • |Ne ju sugjerojmė tė pėrdorni Google Chrome pėr tė hapur faqen tonė.Pėr ta shkarkuar klikoni kėtu|

Free forum | © PunBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your blog on Sosblogs.com